chwilowka

Sekcja Sportowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dobrych zawodach wystąpiłem,
bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem...
(2Tm 4,7)

 

Sport w naszym seminarium cieszy się wielkim zainteresowaniem.  Znaczna liczba alumnów swój wolny czas spędza aktywnie.  Największą popularnością cieszy się piłka nożna jak i siatkówka.

 Również uprawiamy inne dyscypliny sportowe…..

  • Tenis stołowy 
  • Bilard
  • Siłownia
  • Unihokej
  • Jazda na rowerze
  • Biegi po pobliskim lesie

 

 

W naszym seminarium możemy korzystać z tak wielu dyscyplin dzięki zapleczu, które posiadamy: Hale sportową, dwa boiska, dwa korty. Również okoliczne lasy sprzyjają  aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, chociażby biegając, jeżdżąc rowerem czy spacerując.

Jak co roku nasze seminarium organizuje DZIEŃ WDZIĘCZNOŚCI – DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI, podczas którego, są organizowanie rozgrywki sportowe dla członków Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Warmińskiej. Wszelkie informacje odnośnie tej imprezy znajdują się w zakładce: DZIEŃ WDZIĘCZNOŚCI

                                                          

 >>>     WIĘCEJ TUTAJ     <<<

 


 Kontakt do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Modlitwa Sportowca

Panie, mam zdrowe ciało i dziękuję Ci za nie. Dziękuję Ci także za to, że mogę uprawiać sport. Sprawia mi radość, gdyż we współzawodnictwie odkrywam swoje możliwości. Pomóż mi, bym nie poprzestał na doskonaleniu sprawności fizycznej, ale też wzrastał w Twej łasce i mądrości. Amen.