LISTA ALUMNÓW WSD MW „Hosianum”

28.09.2017

Rok VI

  1. Dn Gut Szymon – Szczytno (Chrystusa Króla)
  2. Dn Kieca Łukasz – Pasłęk (bł. Jerzego Matulewicza, diecezja elbląska)
  3. Dn Piotrowski Michał – Lidzbark Warmiński (św. Ap. Piotra i Pawła)
  4. Dn Sienkiewicz Eryk– Olsztyn (Chrystusa Odkupiciela Człowieka)
  5. Dn Stankiewicz Andrzej – Pieszkowo
  6. Dn Szczech Daniel Kamil – Olsztyn (NSPJ)

 

Rok V

  1. Jaśkiewicz Daniel – Pasym
  2. Kaczyński Patryk – Lidzbark Warmiński (św. Andrzeja Boboli)
  3. Kuciński Piotr – Dywity
  4. Ostołowski Bartosz – Leginy
  5. Podlaszuk Kamil – Korsze
  6. Pstrągowski Mateusz Stanisław– Henrykowo
  7. Wawrzyńczak Szymon Krzysztof – Dobre Miasto (Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych)

 

Rok IV

  1. Ćwikliński Maciej Krzysztof – Olsztyn (bł. Franciszki Siedliskiej)
  2. Kaczmarczyk Dawid - Świętajno
  3. Kruszewski Mateusz – Prątnica (diecezja toruńska)
  4. Nożyński Przemysław – Krzynowłoga Mała (diecezja płocka)
  5. Rozumowicz Rafał Wiktor – Olsztyn (św. Józefa)
  6. Sokołowski Sławomir– Boguchwały

 

Rok III

  1. Antczak Grzegorz – Olsztyn (św. Wojciecha)
  2. Błażejczyk Konrad – Dębowiec
  3. Bojarski Daniel– Mława (MB Królowej Polski, diecezja płocka)
  4. Borejko Jędrzej Jan – Reszel
  5. Deryło Marcin Jacek – Ostróda (NP NMP)
  6. Gawryś Karol – Braniewo (św. Antoniego)
  7. Gołębiewski Michał – Reszel
  8. Olszewski Piotr – Olsztyn (św. Franciszka z Asyżu)
  9. Urbański Kamil – Stupsk (diecezja płocka)
  10. Zaworski Adrian Jan – Braniewo (św. Antoniego)

 

Rok II

  1. Fieducik Jan Arkadiusz– Bartoszyce (św. Brunona)
  2. Szubert Krzysztof – Lubawa (Nawiedzenia NMP i św. Anny, diecezja toruńska)

 

Rok I

  1. Brewczyński Piotr – Przyłęki (diecezja bydgoska)
  2. Budny Bartosz – Mława (MB Królowej Polski, diecezja płocka)
  3. Dzikowski Krzysztof – Ramsowo
  4. Karkosa Piotr– Olsztyn (Chrystusa Odkupiciela Człowieka)
  5. Michalski Patryk – Olsztyn (Chrystusa Odkupiciela Człowieka)
  6. Wołoszyn Krzysztof – Olsztyn (Chrystusa Odkupiciela Człowieka)
  7. Wrąbel Wojciech – Olsztyn (św. Józef)