chwilowka

Wspólnota seminaryjna w Gietrzwałdzie - 25.09.2015

 

LISTA ALUMNÓW WSD MW „Hosianum”

26.09.2016

Rok VI

1.    Dn Brudzeński Łukasz – Bezledy

2.    Dn Hulecki Dawid Marek – Iława (św. Andrzeja Boboli)

3.    Dn Kociński Rafał – Łankiejmy

4.    Dn Młyński Kamil Jan – Ostróda (św. Ojca Pio)

5.    Dn Mórawski Paweł – Ostrowite

6.    Dn Paga Piotr Krzysztof – Wąbrzeźno (Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza)

7.    Dn Spakowski Mateusz– Lubomino

8.    Dn Szumowski Paweł Jakub – Biskupiec (bł. Karoliny Kózkówny)

 

Rok V

1.    Gut Szymon – Szczytno (Chrystusa Króla)

2.    Kieca Łukasz – Pasłęk (bł. Jerzego Matulewicza, Diecezja Elbląska)

3.    Piotrowski Michał – Lidzbark Warmiński (św. Ap. Piotra i Pawła)

4.    Sienkiewicz Eryk– Olsztyn (Chrystusa Odkupiciela Człowieka)

5.    Stankiewicz Andrzej – Pieszkowo

6.    Szczech Daniel Kamil – Olsztyn (NSPJ)

 

Rok IV

1.    Jaśkiewicz Daniel – Pasym

2.    Kaczyński Patryk – Lidzbark Warmiński (św. Andrzeja Boboli)

3.    Kuciński Piotr – Dywity

4.    Ostołowski Bartosz – Leginy

5.    Podlaszuk Kamil – Korsze

6.    Pstrągowski Mateusz Stanisław– Henrykowo

7.    Wawrzyńczak Szymon Krzysztof – Dobre Miasto (Najśw. Zbawiciela i Wszystkich Świętych)

 

Rok III

1.    Ćwikliński Maciej Krzysztof – Olsztyn (bł. Franciszki Siedliskiej)

2.    Kruszewski Mateusz – Prątnica

3.    Nożyński Przemysław – Krzynowłoga Mała

4.    Rozumowicz Rafał Wiktor – Olsztyn (św. Józefa)

5.    Sokołowski Sławomir– Boguchwały

 

Rok II

1.    Antczak Grzegorz – Olsztyn (św. Wojciecha)

2.    Błażejczyk Konrad – Dębowiec

3.    Bojarski Daniel– Mława (MB Królowej Polski)

4.    Borejko Jędrzej Jan – Reszel

5.    Deryło Marcin Jacek – Ostróda (NP NMP)

6.    Gawryś Karol – Braniewo (św. Antoniego)

7.    Gołębiewski Michał – Reszel

8.    Olszewski Piotr – Olsztyn (św. Franciszka z Asyżu)

9.    Urbański Kamil – Stupsk

10.Zaworski Adrian Jan – Braniewo (św. Antoniego)

Rok I

1.    Fieducik Jan Arkadiusz– Bartoszyce (św. Brunona)

2.    Kurowski Maksymilian – Frombork

3.    Szubert Krzysztof – Lubawa (Nawiedzenia NMP i św. Anny)